Perkins 4008TAG3 - 1.250 kVA Generator - DPX-19821
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
DORDRECHT, Zuid-Holland
Zemalja
Holandija
Mascus ID
67C1A03C
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
Broj internog magacina
DPX-19821
Motor
Perkins 4008TAG3
Izlaz
1250 kVA
Potrošnja goriva
188 Liter / Hour at 75% Load
4x1 bkt.
Leroy Somer LSA 50.2
Engine manufacturer
Perkins
Učestalost
50 Hz
Voltaža
400 V
Obim rezervoara
1450 l
Bruto težina
12270 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
6058 x 2438 x 2896 mm