Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
0
Sati korišćenja
2196 h
Lokacija Mašine
Lake Worth, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
594E7027
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
Broj internog magacina
Ostale informacije
Katolight NL60FGG4 60 kW Generator Set GM 5.7L V8 5.7 L Dual Fuel Engine, /60 kW, Rated Single Phase Output, 120 V / 240 V Rated Voltage