Detroit 1500DSEB
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Detroit 1500DSEB
Godište proizvodnje
2005
Sati korišćenja
573 h
Lokacija Mašine
Houston, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
D6F19762
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
Broj internog magacina
36226
Snaga motora
1633 kW (2220 KS)
Ostale informacije
Description: MTU 12V4000 Diesel Engine, 1500 kW Standby / 1350 kW Prime, UL2200 Listing, Sold Load Bank Tested