Zoomlion ZTC 800 V 663
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
800 h
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
F1BCAA16
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
1
Poslednja inspekcija
Proizvodnja/Serijski broj
Broj prethodnih vlasnika
Evidencija svih servisa
Da
Bruto težina
50000 kg
Maksimalni kapacitet dizanja
80000 kg
Registarki broj
Maksimalni kapacitet dizanja na kraju konzole
12.5 kg
Min boom length
1250 cm
Klasa emisije
Stage V
trajanje
6000 cm
Min luffing jib
300 cm
Konzolna dizalica
Dužina konzole dizalice
Maksimalna visina podizanja
Visina kuke dizalice - horizontalno
Visina kuke dizalice - prema vazduhu
300 cm
Gornji motor
weichai
Gornji sati
800 h
Tip krana
Hidraulični strelac
Originalna boja
original
Protivteg
27000
Nosač motora
Engine manufacturer
weichai
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1410027503.75 m
Tip nosaća
Točkast
Informacije o stanju/Garancija
one year
Brend guma
Michelin
Profili prednjih guma
98
Profil zadnjih guma
2
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Certifikati
EPA, CE
Dodatna oprema
Dodatna oprema
Kuka za balvane
Ostale informacije
General Model: ZOOMLION ZTC800V663 (ZTC800V663‑1) Type: 80 Ton Truck Crane Max Lifting Capacity: 80,000 kg Operating Weight: 50,000 kg Max Counterweight: 27,000 kg Boom System Basic Boom Length: 13.5 m Main Boom Fully Extended: 60.0 m (6 sections) Jib Length: 17.5 m (optional) Fly Jib: 9.5 m Max Lifting Height (Main + Fly + Jib): 87.5 m Engine Manufacturer: Weichai Model: WP12.400 Rated Power: 276 kW / 375 HP @ 1,900 rpm Emission Standard: Euro 3 / China Ⅲ Dimension & Operation Transport Dimension (L×W×H): 15,100 × 2,850 × 3,820 mm Outrigger Span (L×W): 6,380 × 8,000 mm Slewing Speed: 2.0 rpm Hoist Rope Speed (Main/Aux): 130 / 110 m/min Travel Performance Max Travel Speed: 90 km/h