CAT D6-20V30I
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Buldožeri guseničari
Brend/Model
CAT D6-20V30I
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
3651 h
Lokacija Mašine
CHANUTE, Kansas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
8ACCD489
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
VGN1499
Proizvodnja/Serijski broj
KD501250
Ostale informacije
- FOLEY WORK READY -
SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN FINAL PRICE
*****3D INTEGRATED 08/09/23*****
2023 MODEL
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, LGP VPAT
BUNDLED, BULLDOZER
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC, VPAT
CONTROL, RIPPER/WINCH
D6 ZCON LANE 3
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 90" (2286 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, VPAT
HYDRAULICS, WINCH READY LINES
INSTRUCTIONS, ENGLISH
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LANE 3 ORDER
LIGHTS, 6 LED, VPAT
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
ROLL ON - ROLL OFF
SCREEN, REAR, HINGED
SEAT, STANDARD
SHIPPING/STORAGE PROTECTION
TRACK, 30" MS HDXL