CAT D6-20V30I
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Buldožeri guseničari
Brend/Model
CAT D6-20V30I
Godište proizvodnje
2024
Sati korišćenja
2091 h
Lokacija Mašine
Kansas City, Missouri
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
2ABA06CF
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
XGN0602
Proizvodnja/Serijski broj
KD501661
Ostale informacije
- Foley Work Ready -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
********3D INTEGRATED MACHINE
***5 YEAR WARRANTY ENDS 10/11/29
2024 MODEL
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, LGP VPAT
BUNDLED, BULLDOZER
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC, VPAT
CONTROL, RIPPER/WINCH
CTWS & MSS RECEIVER, BLE
D6 ZCON LANE 3
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 90" (2286 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
HYDRAULICS, VPAT
HYDRAULICS, WINCH READY LINES
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LANE 3 ORDER
LIGHT, BEACON
LIGHTS, 6 LED, VPAT
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
ROLL ON - ROLL OFF
SEAT, HEATED & VENTILATED
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
SHIPPING/STORAGE PROTECTION
TRACK, 30" MS HDXL, CTWS
UC, HDXL, FINE GRADING
VPAT DOZER PACKAGE
WATER JACKET HEATER, 110V