CAT D6-20V24I
Brend/Model
CAT D6-20V24I
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
2951 h
Lokacija Mašine
TOPEKA, Kansas
Mascus ID
80752DE2
Broj internog magacina
YUC0319
Proizvodnja/Serijski broj
WH501129
AIR FILTER, CAB
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, VPAT
CAB, PREMIUM
CLEAN EMISSIONS MODULE
CONFIG ARR 20B, LUC, VPAT
CONTROL, RIPPER
CONVERTER GP-TRQ
D6 VPAT TRACTOR CFG4
DOZER CTL, ARO/GRADE, VPAT
ENCLOSURE, ENGINE, VPAT
ENGINE AR-COMPL
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, VPAT
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -58F
FUEL TANK, FAST FILL
GRAB HANDLES, STANDARD, VPAT
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, HD, VPAT
HYDRAULICS, VPAT
JOYSTICK, ARO/GRADE, VPAT
LIGHT, REAR WORK
LIGHTS, 12, LED, PREMIUM VPAT
REAR CAMERA
SEAT, HEATED & VENTILATED
TRACK, 24" ES HDXL
TRANSMISSION AR
UNDERCARRIAGE, HDXL, FULL GDE
VPAT DOZER PACKAGE
WATER JACKET HEATER, 110V