CAT D6-20P30X
Brend/Model
CAT D6-20P30X
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
2173 h
Lokacija Mašine
DODGE CITY, Kansas
Mascus ID
281DEE1B
Broj internog magacina
WGN0303
Proizvodnja/Serijski broj
TB601044
INCLUDED IN PRICE
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
ASSIST W/ARO
BLADE, 6SU LGP, ARO
BUNDLED, BULLDOZER
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CTWS & MSS RECEIVER, BLE
CYLINDER LINES, PUSHARM
D6 ZCON LANE 3
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, HD, PUSHARM
GUARD, BTM, SEALED,HD, PUSHARM
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
INSTRUCTIONS, ENGLISH
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 3 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
OPEN SWEEPS, PUSHARM
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
ROLL ON - ROLL OFF
SEALS, HIGH DEBRIS
SEALS, REAR
SEAT, STANDARD
SHIPPING/STORAGE PROTECTION
TRACK, 30" MS HDXL, CTWS