CAT D6-20P30I
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Buldožeri guseničari
Brend/Model
CAT D6-20P30I
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
1701 h
Lokacija Mašine
Sedalia, Missouri
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
9CC0AF08
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
VGN1460
Proizvodnja/Serijski broj
KMT01103
Ostale informacije
- FOLEY WORK READY -
ATTACHMENTS SHOWN SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE
*BAR GP-EQUALIZER
*SHAFT GP-PIVOT
2023 MODEL
6SU LGP BULLDOZER
6SU XW PUSHARM
AIR FILTER, CAB
ALTERNATOR, 150 AMP
BASIC ARRANGEMENT
BLADE, 6SU LGP, ARO
CAB, PREMIUM
CONFIG ARR 20B, LUC
CONTROL, RIPPER
CYLINDER LINES, PUSHARM
DOZER CTL, ARO/GRADE, PA
ENCLOSURE, ENGINE, PUSHARM
ENGINE, LUC, STANDARD
FAN, REVERSING, PUSHARM
FINAL DRIVE, 82" (2083 MM)
FLOOR, CAB, PREMIUM
FLUIDS, STD OIL, -35F
FUEL TANK, BASIC
GRAB HANDLES, STD, PUSHARM
GRADE 3D W/ASSIST
GUARD, BOTTOM, PA
GUARD, FUEL TANK
HYDRAULICS, PUSHARM
JOYSTICK, ARO/GRADE, PA
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6 LED, PUSHARM
NO WATER JACKET HEATER
OIL CHANGE SYSTEM, HIGH SPEED
Online Owner's Manual
PACK, DOMESTIC TRUCK, MTTT
PRECLEANER, BASIC
PREMIUM CORP RADIO (12V)
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
REAR CAMERA
REGIONAL PACKAGE, USA
SEAT, STANDARD
TRACK, 30" ES HDXL