Kovo DIESEL WELDING GENERATOR EWS500DST
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Aparati za zavarivanje
Brend/Model
Godište proizvodnje
2026
Sati korišćenja
3 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Zemalja
Kina
Opšta ocena
Mascus ID
375188B9
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
VANTAGE 500
Proizvodnja/Serijski broj
EWS500DS
Broj prethodnih vlasnika
0
Evidencija svih servisa
Da
Poslednja inspekcija
Motor
V3300T
Engine manufacturer
Kubota
Bruto težina
800 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1800 x 650 x 1000 mm
Informacije o stanju/Garancija
3YEAR
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FOB
Certifikati
EPA, CE
Dodatna oprema
battery
Ostale informacije
EWS550DST Engine Driven Welder – Built for Extreme Desert Performance
Equipped with a powerful dual-output system (310A ×2 or 550A ×1), the EWS550DST enables two welders to operate simultaneously, significantly improving on-site efficiency and productivity. Its robust CC/CV output capability supports multiple welding processes, including:
SMAW (Stick Welding)
GTAW (TIG Welding)
GMAW (MIG Welding)
FCAW (Flux-Cored Welding)
Air Carbon Arc Gouging
KOVO focuses on engine driven welding solutions tailored for the Middle East market, with proven performance in 400A, 500A, and 600A segments, ensuring optimal application fit rather than overextended product lines.